Ogłoszenia

Ogłoszenia Parafii św.
Michała Archanioła w Wilkowicach

29 NIEDZIALA ZWYKŁA 17.10.2021r.

 

Poniedziałek – Święto św. Łukasza, ewangelisty

Środa – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

Piątek – Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

Wypominki roczne i jednorazowe będziemy przyjmowali od poniedziałku
18 do piątku 22 października od godz.16:00 do 17:00. W pozostałe dni do końca października w godzinach funkcjonowania kancelarii parafialnej.

W niedzielę 24 października zostanie odprawiona ostatnia Msza św. w Kaplicy w Wilkowicach Górnych.

Za tydzień będziemy przeżywali w naszej parafii niedzielę „Dobrego Pasterza”. Będziemy gościli w tym dniu siostry ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości, które posługują także w naszej parafii. Na zakończenie każdej Mszy św. Siostry podzielą się z nami swoją wiarą i radością życia we wspólnocie zakonnej.

We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo do Świętego Józefa
(19 października) o godz. 17:00, a po Nabożeństwie tradycyjnie na Różaniec o godz. 17:30.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w środę zaprasza członków i sympatyków na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17:30, a po Różańcu na comiesięczną Mszę świętą oraz spotkanie formacyjne.

Spotkanie z rodzicami młodzieży szkół średnich, która ma przyjąć bierzmowanie w listopadzie odbędzie się 20 października po Mszy Świętej wieczornej.

Wyjazd na dwudniową pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej rozpocznie się w sobotę 23 października o godz. 5:45 z parkingu pod kościołem.

W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby św. Edwarda Jakubca i Krystyny Loranc. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.

Urząd Gminy, Rada Sołecka, GOK oraz Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta zaprasza w sobotę 23 października do budynku OSP w Wilkowicach od godziny 9:00 do 13:00 na przesłuchania i zapisy wszystkich chętnych do nauki gry na instrumentach. Dwumiesięczne warsztaty muzyczne poprowadzą znani bielscy muzycy. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej GOK-u.